Internet Explorer8 powstał we współpracy serwisu Allegro.pl z firmą Microsoft. Dedykowane funkcje usprawniają korzystanie z Allegro.pl oraz przyspieszają pracę serwisu. Technologia Silverlight gwarantuje pełne wyświetlanie treści multimedialnych. Plik instalacyjny zawiera także najnowszą wersję Gadu-Gadu, najpopularniejszego polskiego komunikatora.

Wygraj telefon HTC HD oraz Windows 7

Microsoft Internet Explorer 8

Najnowsza przeglądarka, dzięki której używanie internetu jest szybsze i bardziej efektywne. Internet Explorer 8 powstał z myślą o potrzebach wszystkich sieciowych poszukiwaczy.

All Eghro

Internet Explorer 8 wychodzi na przeciw oczekiwaniom wszystkich kupujących, sprzedających i szukających okazji w serwisie Allegro.pl. Nowe funkcjonalności przyspieszają znalezienie konkretnego przedmiotu, pozwalają śledzić wyniki interesującej nas aukcji oraz pomagają dotrzeć do szukanych informacji. Najnowsza przeglądarka to także szereg zabezpieczeń i udogodnień usprawniających przeprowadzanie transakcji w internecie.

Akceleratory

Internet Explorer 8 pozwala na bardziej dynamiczną pracę z witrynami internetowymi oraz skraca czas przełączania się między nimi. Daje natychmiastowy dostęp do przydatnych funkcji bez konieczności opuszczania aktualnie oglądanej strony. Poruszanie w sieci staje się szybsze. Wystarczy kliknąć na zaznaczonym wyrazie, aby znaleźć go w wyszukiwarce lub wyszukać jego tłumaczenie w innym języku. Dzięki akceleratorom Internet Explorer 8 jest bardziej intuicyjny, co usprawnia pracę oraz podnosi wydajność.

Webslices

Internet Explorer 8 to bieżący monitoring informacji interesujących użytkownika. Przeglądarka wskazuje uaktualnione treści w wybranych witrynach. Wystarczy jedno kliknięcie na pasku "ulubionych" aby zobaczyć przejrzystą i opatrzoną zdjęciami prezentację wycinków. Dzięki nim można na bieżąco śledzić stan skrzynki pocztowej, przebieg aukcji, wpisy na blogu i wiele innych. Wycinki umożliwiają przejście do stron, których są częścią. Webslices to pełniejsze korzystanie z z internetu.

Bezpieczeństwo

Internet Explorer 8 jest przeglądarką, która gwarantuje bezpieczne korzystanie z zasobów internetu. Chroni przed takimi zagrożeniami, jak strony podszywające się pod internetowe konta bankowe, czy ataki "złośliwego" oprogramowania wykradającego prywatne dane z komputera. Pewność to komfort pracy.

Ulepszone pole szybkiego wyszukiwania

Z internet Explorer 8 odszukanie i dotarcie do interesujących użytkownika treści jest łatwiejsze. Pole szybkiego wyszukiwania podpowiada, pokazując możliwe trafienia wraz z obrazami. Pozwala to szybko i precyzyjnie określić obiekt poszukiwań.

Tryb InPrivate

W nowym Explorerze dołożono wszelkich starań, aby zabezpieczyć prywatność użytkowników. Dzięki zastosowaniu funkcji InPrivate, dane osoby korzystającej z sieci nie zostaną zapisane lokalnie na komputerze - także tym udostępnionym publicznie w miejscu pracy lub w bibliotece. Wyeliminowano również zagrożenie ze strony podmiotów zewnętrznych, które mogłyby mieć możliwość śledzenia innych użytkowników internetu.

Widok zgodności

Internet Explorer 8 potrafi dostosować się do stron przygotowanych dla starszych wersji przeglądarek. W przypadku wystąpienia błędu przy wyświetlaniu serwisu, wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę, aby uzyskać prawidłowy widok. Nigdy więcej problemów z przesuniętym menu, brakującym obrazem czy nierównym tekstem.

Szukaj z Akceleratorem

Jeżeli na dowolnej stronie trafisz na nazwę rzeczy, którą chcesz mieć, bez przechodzenia na Allegro dowiesz się, czy są jakieś oferty jej sprzedaży i w mig zorientujesz się w cenach, jakie osiąga. Wymaga to tylko zainstalowania małego dodatku do przeglądarki. Potem gdziekolwiek jesteś zaznaczasz wyraz, klikasz w ikonę i znajdujesz. Tak po prostu.
Dowiedz się więcej...

Obserwuj w Web Slices

Czasem zanim coś kupisz, długo obserwujesz aukcję. Licytujesz w ostatniej chwili, żeby uzyskać najlepsza cenę. Web Slices umożliwią Ci trzymanie ręki na pulsie. Miniaturowe wersje stron internetowych, umieszczone na pasku ulubionych w Twojej przeglądarce, pozwolą Ci łatwo śledzić zachodzące w aukcji zmiany, na przykład zmianę ceny, i szybko na nie reagować.
Dowiedz się więcej...

PATRONI MEDIALNI